Kurz, který mi změnil život..

Jsem celoživotní student, hltám informace, kde se dá. Mám školení a kurzy vědomostní, jazykové, IT, rukodělné.. Ovšem pouze jeden jediný mi opravdu změnil život. Je to Kurz sebelásky Lucie Kolaříkové. Tato vzdělaná a milá paní ani neví jak mě zasáhla a jak moc mi v dobrém pomohla. Děkuji, Lucie!

Kurz sebelásky je 6 týdnů uvědomění, smíchu a pláče, radosti a úkolů, které budete plnit. Já jsem kurz absolvolala začátkem roku 2016 a od té doby číhám, kdy ho Lucie znovu otevře. Chtěla jsem ho doporučit několika kamarádkám. Teď se konečně tak stalo a mě napadlo, že ho doporučím takto veřejně všem. Byla to moje nejlepší investice v životě. Koupila jsme si ho jako dárek k padesátinám a předčil i briliant od (tenkrát ještě 🙂 ) manžela.

Obsah kurzu je něco, co by se mělo učit povinně s násobilkou ve škole! Už na prvním stupni.

Kurz je online, takže nikam nemusíte chodit, v pohodlí domova si ho projdete, kdy máte čas. Nebudete se před nikým obnažovat a přesto budete mít možnost být ve spojení se skupinou stejně naladených lidí a pod dohledem Lucie.

Lucka vydala i knihu sebelásky, ovšem člověk má tendenci si něco přečít a akci odložit, popřípadě nečíst úplně soustředěně, knihu zhodnotit jako dobrou, ovšem později ji odložit mezi další do knihovny. Ovšem kurz Vás zvedne ze židle, ke změnám ve Vašem životě.

Jestli byste také rádi začínali den tím, že Vám někdo řekne: „Dobré ráno, krásko..“, tak neváhejte a přihlašte se. Ruku do ohně, že se budete stejně nadšení jako já.

Já sama jsem si koupila prémiovou verzi, když už tak už 🙂 , se setkáním naživo v Brně. Nikdy na to nezapomenu. Detaily neprozradím, připravila bych Vás o mnoho pozitivních překvapení.

Přikládám pouze jedno foto z tohoto setkání (jsem v prostředku 🙂 ):

 

Více informací najdete po rozkliknutí odkazu Kurz sebelásky.

Mějme se rádi, Viera.

Napsat komentář