židle II

Je to téměř rok, co jsem zde publikovala své židle se zbrusu novými potahy. Ukázala jsem první dvě a slíbila, že brzy přibudou další dvě.

Tak začalo odkládání.. A až nyní mne podzimní barvy opět vehnaly na práci v domácnosti. Ano, ano, stalo se, že z práce brzy, je práce za delší dobu…

Upřímně, se musím přiznat, že kdyby nebylo návštěvy mých rodičů, kteří mě mořili otázkou, kdy že chci další židle dát do kupy, odkládala bych potahování i nadále a židle by vznikly v projektu nazvaném – po dvaceti letech, nebo tak nějak.

Také je třeba uvést na pravou míru moji skutečnou práci na židlích. Ta se rovná nule. Tatínek mi totiž při návštěvě židle nabarvil a nechal je odborníkovi z rodu čalouníků panu Laňkovi. Ukázalo se, že pan Laňka má svižné tempo a ceny mírné.

Mohla bych říci, že jsem alespoň měla více času na jiné důležitější věci.. Ovšem na ty se mne skutečně neptejte.. Možná bych byla bývala neupekla koláč, možná bych nestihla přečíst kapitolu z knihy.. kdo ví..

Rozhodující je, že židle mám hotové a mohu na nich směle sedět já i moje návštěvy..

Jak se práce panu Laňkovi povedla, se můžete přesvědčit na vlastní oči:

 

 

..dekorační látky si u mne počkaly téměř rok, proto je v sortimentu již nenajdete.. najdete zde jiné, stejně krásné.. tak neváhejte.. HOME DECOR

 

 

 

..nyní, když mám všechny židle hotovy díky panu Laňkovi, který mi potáhl podsedáky a díky tatínkovi, který mi židle zpevnil a utáhl všechny šrouby, mohu postavit vodu na kávu a přivítat všechny moje přítelkyně.. kdo ví, třeba sklidím takové ovace, jako Astrid Gilberto a Stan Getz..

píseň ZDE

 

Přeji pěkné posezení, ať na židli, či bez..

Za VierMu Michaela

 

1 Comment

  • krásne stoličky, aj ja som nedávno jednu čalúnila … Tie staré sú o dosť krajšie ako nové,,,

Napsat komentář