V padesáti na instagram? Mami!! Ty jsi se zbláznila!!

Nevím, co ty děti pořád mají… 🙂 Sdílím, lajkuji, chatuji, postuji.. Jsem matka sociální a baví mě to.

A jsem na sebe pyšná. A co teprve na moji maminku, které je 76 a s vnoučaty komunikuje přes facebook, s dětmi přes skype a když jde k doktorovi umí si vygooglit ordinační hodiny.

Škarohlíd by namítal, že může dělat něco zajímavějšího, než sedět za počítačem. Ovšem když jsou dny krátké, člověk je sám, na zahradě se nedá pracovat, nohy už neslouží a karpální nervy nedovolí udržet jehlu v ruce, tak mi řekněte, jestli i komunikace přes počítač nevypadá najednou jako bezvadná věc.

Jestli jste odpůrci sociálních sití a myslíte si, že nás zabijí, zkuste se na ně podívat i z jiného úhlu. Ty, co chceme vyhnat od počítače, by stejně seděli u televize, někteří v hospodách, jiní by leželi na gauči.

Z tvořivého a aktivního člověka sociální média nudného závisláka nikdy neudělají.

A nakonec jedno VÉÉÉLKÉ MOUDRO od mého syna. Před pár lety na výtku, že sedí dlouho u počítace pravil:

Mami, já už se tak těším až mi bude padesát a budu moct svým dětem říkat: CO VY JSTE TO JENOM ZA MLÁDEŽ! Pořád byste jenom na Mars létali! To JÁ když jsem byl mladý, tak jsem pěkně krásně každý den za počítačem seděl. To vy si ani NEDOKÁŽETE PŘEDSTAVIT!“

Inu, pojďte posdílet co jste spíchli, protože, kdoví, třeba za pár let už internet nebude a my se budeme bavit jenom o tom, kam se teleportovat a s nostalgií budeme vzpomínat na sociální sítě.

Vaše Viera z VierMa, nově také na instagramu 🙂 @viermacz.

A samo sebou jsem pro Vás ihned rozjela jednu INSTASOUTĚŽ. Já jim dám.. v padesáti..

Napsat komentář