novoroční prostírání

Letošní rok jsem začala nejen s velkými předsevzetími, ale i s čistým stolem. (Alespoň na chvíli..) Slíbila jsem si dodělat vánoční prostírání, které jsem v záplavě dárků nejen na poslední chvíli, prostě odložila. Provedla jsem tedy osobní kouzlo a z vánočního prostírání se stalo novoroční..

Musím se přiznat, že podšálky byly v plánu až po nastřihnutí na prostírání. Ale shodou okolností,jsem podšálky dokončila dříve. Vánoce jsou Vánoce..

Prostírání je velké 43x 35 cm. Spodní strana je u všech šesti kusů shodně jemně růžovo bíle pruhovaná. Na výztuhu jsem použila sakon..

Horní – pohledové látky jsou kombinace vánočních látek z minulých i současných zásob VierMy (mé oblíbené), s použitím doplňkového  pruhu od Amy Butler (ta se těší stejné oblibě)..

Záměrně jsem zhotovila ne klasické ubrouskové prostírání, ale takto vyztužené. Mohu směle doporučit. Prostírání má příjemně tlumící a lehce izolační vlastnosti..

Na závěr prozradím, že jsem prostírání uhlídala před dětmi, ovšem mé nešikovnosti neuniklo. Rovnou jsem otestovala pevnost šití v pračce a pozorný divák shledá na některých záběrech jen pět z avizovaných šesti kusů..

Přeji všem minimum skvrn, pevné nervy, splněná dobrá předsevzetí, ostrý zrak při čerpání inspirací a pevnou ruku při tvoření..

Šťastný nový rok!

Ma

Napsat komentář