Home dekor

Home dekor látky, jsou prý,  jak slibuje sama  Amy Butler,  vhodné pro použití sedáků, kabelek i dokonce sak. Píše, že tyto „dekoračky“ jsou utkány saténovou vazbou, která zaručuje pevnost a pružnost materiálu při větší gramáži vlákna..

Zajímalo mne, zda skutečně slibované vlastnosti látka má, či nikoliv. A musím uznat, že látka je ve skutečnosti zcela poddajná ke špendlíkům i šicímu stroji  (a to mám docela obyčejnou  postarší šicí mašinu..).  Zkušební sedáky se ušily takřka samy. Práce s látkou byla velmi snadná a pro našince je i příjemná šíře látky 140 cm..

Napoprvé překvapila vysoká kvalita a již vím jaký je rozdíl mezi obyčejně tkanou látkou, kdy se nitky kříží a saténovým tkaním, tady se nitky jakoby proplétají. Díky čemuž látky zvládnou i větší zátěž a snadno se stanou královnami domácností..

Tato kvalita se skutečně hodí pro kabelku, obal na notebook, sedák, křeslo a dokonce i na avizované sáčko. Larkové vzory jsou fantastické svojí variabilností a home dekory jsou skutečně vyladěné..

Pokud nevíte co si s kolekcí home dekorových látek a ostatních látek kolekce Lark počít, podívejte se ZDE.

Já se rozhodně chystám a to nejen na home dekory..

Ma – odhodlaná

Napsat komentář