Popelka??

Dnes jsem si trochu odpočinula od šití a natěšeně vyrazila s potomky do Prahy. Vyrazili jsme si na Popelku. Bylo to takové předprázdninové potěšení. Ale, vážně nevím co si o tom myslet..

Narodni divadlo

Režisér má inovativní přístup a skutečně věřím, že  nahlíží na balet neotřelou a někdy šokující optikou (ruka na ňadrech, v klíně, sexuálně agresivní macecha..) Na kostýmech se zřejmě nešetřilo, i když se ve výsledku aktéři jevili více odhaleni, než oblečeni.. A podotýkám, že se jednalo o představení, kde se dala vlna diváků znamenitě předvídat – sobota ve dvě hodiny odpoledne a titul: Popelka..

To je vyloženě čas pro divadelní experimentátory a neotřelých baletních přístupů chtivých .. Naštěstí v samém závěru měla polonahá Popelka sice sporé, ale přeci jen šaty s vlečkou. Při prostudování jmen choreografa, scénáristy a režiséra, jsem vše pochopila. Všichni jsou to muži v produktivním věku. Nechci vědět, jak hrozné musejí mít tito pánové osobní problémy..

Pokud tedy máte dospívající děti a nudíte se běžte. Pokud máte děťátka a toužíte je vytáhnout na pohádku, zůstaňte doma a přečtěte si ji, pro jistotu..

Rozčarovaná Ma

PS: Běžím raději  stříhat další látky, neboť po tomto kulturním zážitku jen tak neusnu.. Že by to byl záměr??

Napsat komentář